Lefkonos Caddesi 10-12, 1011 Lefkoşa

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

GİRİŞ

Gizlilik Politikası, ziyaret ve kullanım sırasında Kıbrıs Yurttaşlar Enerji Ofisi'nin web sitesini toplayan ziyaretçilerin / kullanıcıların / üyelerin tüm kişisel verilerini kapsar. Ayrıca, bu politika hiçbir ilişkili şirketler ve acenteler bunu için toplama koşulları, tedavi ve www.cea.org.cy ziyaretçileri / kullanıcıları / üyelerin kişisel verilerin yönetimini kapsıyor. Bu politika her halükarda ziyaretçi / kullanıcılar / www.cea.org.cy üyeleri ve kontrol ve / veya www.cea.org.cy. mülkiyeti tabi olmayan herhangi bir hizmet arasındaki ilişkiyi kapsamaz

ihmal, sayfalar, hizmetler, seçenekler ve içeriğinin ziyaretçi / kullanıcı tarafından uğradığı herhangi bir zarardan sorumlu değildir www.cea.org.cy dahil hiçbir koşulda, internetin doğası ve hacmi göz önüne alındığında www.cea.org.cy kendi inisiyatifiyle ve buradaki şartların bilgisiyle yapar.

KAYIT

Ziyaretçi / kullanıcı hizmetine abone olmak isterse www.cea.org.cy Gerçek, doğru, güncel ve tam bilgi talep tutar sağlamak ve kayıt bilgilerini günceller: Aylık bültenimizi almak ve Kıbrıs Enerji Ajansı tarafından düzenlenen seminer ve incelemeler haberdar olmak amacıyla, kabul gerçek, doğru, geçerli ve güncel tutmak.

KULLANICI / ÜYELİK DAVRANIŞ

Kullanıcılar / Üyeler kendi hizmetlerini kullanmamayı kabul ederler. www.cea.org.cy için:

 • Yükle, gönderme, e, iletmek veya, hakaret kaba, şiddet, taciz, ırkçı veya başka şekilde yasa dışı içerik, zararlı, tehdit edici, küfürlü, haksız, yüklemek için başka bir yöntem kullanmak, kişilik ve diğer kişisel verileri, nedenleri ihlal kin ve / veya başka herhangi bir suç duyguları.
 • Hiçbir şekilde küçüklere zarar vermek.
 • herhangi bir yasal veya doğal bir kişiyi taklit veya başka bir kişi veya kurum ile ilişki ve / veya kullanıcı / üyesinin işbirliği konusunda kullanıcı / üye veya yanıltıcı beyanı kimliğini yanlış.
 • Bu içeriği yasalara veya gizli ilişkilere göre sağlama yetkisi olmayan bir kişiden içerik yüklemek için başka bir yöntem göndermek, göndermek, yüklemek, transfer etmek veya kullanmak.
 • Yükle, gönderme, e, iletmek veya yüklemek ve tanıtım için başka bir yöntem kullanmak ve / veya / veya arızalanması, yok veya herhangi bir bilgisayar yazılımı veya ekipmanın işlevselliğini sınırlamak için tasarlanmış yazılım virüsleri veya herhangi bir bilgisayar kodu, dosya veya program içeren içeriğin bertaraf bilgisayar veya telekomünikasyon ekipmanı.
 • Herhangi bir yerel, ulusal, Avrupalı, uluslararası hukukun ve / veya yasama gücüne sahip olan ve herhangi bir hizmetini etkileyen ve / veya üstlenen herhangi bir kuralın amacı ile veya olmaksızın ihlal edilmesi. www.cea.org.cy
 • Hizmetlerin veya hizmetlerin veya www.cea.org.cy'nin hizmetleriyle bağlantılı sunucu veya ağların ya da bu ağların kullanımı ile ilgili koşullara, prosedürlere ve kurallara uyulmaması.
 • Mahremiyetin herhangi bir şekilde tacizi ve diğer kullanıcıların / üyelerin kişisel ve sosyal hakları (diğer kullanıcıların / üyelerin kişisel bilgilerini toplamak ve / veya saklamak gibi).

VERİ TOPLAMA VE KULLANIMI

Www.cea.org.cy ziyaretçi / kullanıcı kendi hizmetlerine girdiğinde kişisel verileri toplar.

Www.cea.org.cy adresinde bir ziyaretçi / kullanıcı kaydederken, istenen bilgiler: Ad, Soyad, E-posta, Organizasyon ve Ülke'dir. Www.cea.org.cy, aşağıdaki nedenlerle ziyaretçilerin / kullanıcıların / üyelerin kişisel verilerini kullanır:

 • aylık bülten göndermek
 • seminer bilgi mesajı göndererek, test etkinlikleri Enerji Ajansı ve / veya e-posta yoluyla üçüncü şahıslar tarafından organize
 • Enerji Ofisi'nin amaçları ile ilgili bilgi mesajlarının gönderilmesi.

DÜZELTME Veya / VE KİŞİSEL VERİLERİN SİLİNMESİ

Www.cea.org.cy, kullanıcılara / üyelere kişisel verilerini silme, kişisel verilerini düzeltme ve / veya güncelleme ve / veya herhangi bir zamanda kayıtlarını devre dışı bırakma veya telefonla iletişim kurma hakkını verir. 22667716 veya info@cea.org.cy adresine bir mesaj göndererek.

Herhangi bir zamanda, abone olduğunuz herhangi bir e-posta materyalini almak istemediğinize karar verirseniz, 22667716 ile iletişim kurarak veya info@cea.org.cy adresine bir mesaj göndererek veya info@cea.org.cy adresine bir mesaj göndererek aboneliğinizi sona erdirebilirsiniz. Enerji Bürosu tarafından gönderilen e-postalara eşlik eden ilgili linkte.

KİŞİSEL VERİLERİ DENGELEME VE AÇIKLAMA

Enerji Ajansı, ziyaretçilerin / kullanıcıların / www.cea.org.cy üyelerinin kişisel bilgilerini herhangi bir üçüncü tarafa satmamak, kiralamak veya başka bir şekilde yayınlamamayı veya / veya ifşa etmemeyi taahhüt eder. Www.cea.org.cy, ziyaretçilerinin / kullanıcıların / üyelerin kişisel bilgilerini yalnızca aşağıdaki hallerde üçüncü taraflara ve / veya kişilere kanalize edebilir:

 • Kişisel verileri ifşa etmek için ziyaretçilerin / kullanıcıların / üyelerin açık rızası vardır.
 • Kişisel verilerin www.cea.org.cy ile çalışan yasal ve / veya gerçek kişilere kanalize edilmesi, dileklerin gerçekleşmesi için gerekli hale gelir: www.cea.org.cy ile işbirliği yapan yasal ve gerçek kişiler www.cea.org.cy adresindeki kullanıcıların / şahısların www.cea.org.cy adresine destek sağlamak için kesinlikle gerekli olduğu ölçüde kişisel bilgilerini işleyiniz.
 • Yasanın ilgili hükümlerine ve yalnızca yetkili makamlara uyulmasından kaynaklanmaktadır.

DİĞER SİTELERE BAĞLI

www.cea.org.cy onun tarafından kontrol edilmeyen başka sitelere (siteler) ama üçüncü şahıslar (gerçek veya tüzel kişi) tarafından bağlantıları ( «bağlantılar") içermektedir. ziyaretçiler / bu cesetlerin izleyen kullanıcıların Kişisel Verilerin Korunması www.cea.org.cy Şartlar sorumlu hiçbir şekilde.

SAYFALARI KULLANICI (Homepages)

www.cea.org.cy onlar gönderebilir ve / veya kişisel sayfalarına (Sayfalar) kullanıcıların / üyelerini yayımlamak içerik kesinlikle hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Diğer kullanıcılar / üyeler bu kişisel sayfaları kendi riski altında ziyaret ederler. www.cea.org.cy birinde içerik / üçüncü şahıslar etkileyen ve / veya üçüncü şahısların kişisel verileri ihlal barındıran kişisel sayfalarından herhangi alakalı sayfaları silmek için derhal ve haber vermeden devam etmek hakkını saklı tutar bildirirse ve / veya gönderen ve / veya yayınlayan kullanıcı / üye. Bu fıkra metinleri, fotoğraflar, resimler, ses dosyaları, video dosyaları ve kullanıcılar / üyeler / sonrası kişisel sayfalarını yayınlamak için başka herhangi bir içeriğe uygulanır.

UYGULANABİLİR HUKUK

Yönetim ve bu bölümün hüküm ve Kıbrıs mevzuatı N.138 (I) / 2001 ilgili hükümlerine tabi www.cea.org.cy hizmetlerinin ziyaretçi / kullanıcı kişisel verilerin korunması. Bu terimler teknolojisinin hızlı gelişimi ve özellikle internet ve bu konularda varolan yasal düzenlemeler verilmiştir. Bu bağlamda, ilgili bölümler bu bölümün konusu olacaktır. Her durumda www.cea.org.cy yılında ziyaretçi / kullanıcıların bilgilere ve mevcut veya potansiyel yasal çerçevede kişisel verilerin korunması şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bir ziyaretçi / kullanıcı www.cea.org.cy. hizmetlerini kullanamaz burada sunulan kişisel verilerin korunması şartlarını kabul etmezse

Mesaj Yazar: