Lefkonos Caddesi 10-12, 1011 Lefkoşa
Haberdar olun

Son haberler

vizyon

"Enerji kaynaklarını korumaya, çevreyi koruma ve yaşam kalitesini iyileştirmeye aktif olarak katkıda bulunmak. Hedefleri yenilenebilir enerjileri, sürdürülebilir ulaştırmayı, enerji verimliliğini teşvik etmek ve iklim değişikliğini ele almak ve adapte etmektir. ”

EĞİTİM AKTİVİTELERİ

Enerji Ofisi, Pancyprian ve tüm yaş grupları için Enerji ve Çevre ile ilgili eğitim faaliyetleri ve atölye çalışmaları düzenlemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bakınız

YEŞİL KAMU SÖZLEŞMELERİ

“Herhangi bir kamu sözleşmesinde yeşil kriterlerin ve gerekliliklerin benimsenmesi, sınırlı kaynaklarla daha iyi, daha verimli ve çevre dostu sonuçlar elde edilmesine önemli katkı sağlıyor.”

SEMİNERLER

Enerji Bürosu, İnsan Kaynakları Geliştirme Kurumu (HRDA) tarafından Mesleki Eğitim Merkezi ve Yapısı olarak onaylanmıştır ve özel profesyoneller için eğitim seminerleri düzenlemektedir.

SINAVLAR

Enerji Bürosu, Binaların Enerji Performansı Sertifikalarını (KKD), Kazan Müfettişleri için potansiyel Nitelikli Uzmanların incelemelerini yapmak için onaylı bir test kuruluşudur.

TEKNİK ÖLÇÜMLER

Enerji Ofisi kiralık teknik ekipman sunmaktadır; tamamen kalibre edilmiş ve çalışmaktadır ve teknik ölçüm hizmetleri uzman personeli tarafından sağlanmaktadır.

YOKSULLUK SÖZLEŞMESİ

"İklim ve Enerji Eylem Planlarının uygulanmasını yerel makamlar tarafından hazırlıyor ve izliyor, modern çevre konularındaki rollerini vurguladı."

NUMARALARDA

Bizim eylem

Avrupa Çalışmalarına Katılım
Avrupa İşlerinde Milyon
Hareketlilik programları
Vatandaşlar için eğitim ve bilgi
Okul öğrencileri
Yerel makamlar iklimde harekete geçiyor
LED ışıkları takılı
Konutların enerji tadilatı
Yol aydınlatmasında teknik ölçümler
Mühendisler için seminerler ve testler
Hanelere yapılan teknik geziler
Teknik ve çevresel çalışmalar